اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : شهدای انقلاب اسلامی همانند شهدای کربلا در تمامی عرصه های تاریخ بشریت خواهند درخشید.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : امروز رهبر انقلاب اسلامی، مرجعی از تبار شهدا در این کشور هستند .

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل : فرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان داد

دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

فرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دادفرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دادفرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دادفرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دادفرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دادفرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دادفرماندار ویژه شهرستان بابل در بازدید از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش: وارش عظمت و بزرگی فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان داد


 

 

به گزارش مهدی بادی کناری، مدیرروابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در مجتمع سینمائی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل با شکوه خاصی برگزار شد.

قربانعلی ولی‌زاده ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل به اتفاق حسن نژاد ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش بازدید کرد.

وی در بازدید از این جشنواره با اشاره به روند برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در استان مازندران گفت: مردم شهرستان بابل و استان مازندران روزهای بزرگی را رقم زدند؛ زیرا جشنواره فیلم وارش بعد از وقفه ای چهار ساله، نسبت به بازتاب ظرفیت ها و اهمیت فرهنگ عامه مردم در جامعه مدرن امروز همت گماشته و میزان علاقه مندی و استقبال از این جریان هنری، احیای جشنواره فیلم وارش و برگزاری مجدد آن را در پی داشته است .

وی افزود: برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در استان مازندران همزمان با فصل بهار اتفاق خوبی بوده و همت و انسجامی را بین مدیران دستگاه های اجرایی و حوزه فرهنگی برقرار کرده است. در واقع مدل تعریف شده برای این جشنواره، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و اهمیت جنبه خدماتی و مشارکتی در آن است.

ولی‌زاده با اشاره به این که جشنواره فیلم وارش برای مردم فرهنگ دوست شهرستان بابل، مطالبه ای جدی است، عنوان کرد: این جشنواره حمایت مردم استان مازندران و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان را به دنبال داشته است.  علاقه و جدیت جناب آقای قربانپور، دبیر این جشنواره نیز انگیزه این حمایت ها را بیشتر کرده است.

وی برگزاری بین المللی این جشنواره را راهکاری برای گسترش دیپلماسی فرهنگی دانست و گفت: دیپلماسی فرهنگی از طریق هنر و سینما کارکرد خاصی دارد که می تواند ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی یک منطقه را از این رهگذر نشان دهد. این امر جزو  دغدغه های جدید ما بوده است تا ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی استان مازندران را نسبت به دیگر استان ها به همه به ویژه مهمانان خارجی معرفی کنیم. یکی از به روز ترین مباحث امروز دنیا، بنیان فرهنگی ایران و تهاجم دشمنان به این حساسیت ها است و در این راستا از ظرفیت تبلیغات استفاده می شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ادامه داد: بهره برداری از ظرفیت های غنی این حوزه و معرفی هویت اصیل و فرهنگ اسلامی و بومی ما برای مقابله با این امر اقدامی اصولی و مهم تلقی می شود. قطعا حضور مهمانان خارجی در مازندران و معرفی ظرفیت ها و باورهای ما، با اندیشه هایی که با رویکرد خدشه به فرهنگ ما  در دنیا تلاش می کند، به مقابله می پردازد.

فرماندار ویژه شهرستان بابل خاطر نشان کرد: اساسا دعوت از مهمانان خارجی با نگاه به معرفی پتانسیل های فرهنگی صورت می گیرد. ارائه تصویری شاداب از آداب و رسوم و فرهنگ بومی در جشنواره تاثیرات خوبی بر اذهان میهمانان خارجی خواهد داشت و می تواند عظمت و بزرگی فرهنگ ما را به دنیا نشان دهد.

نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش به دبیری مهدی قربانپور 9 الی 13 اردیبهشت ماه در استان مازندران برگزار شد.